Jídelní stůl INDIANA

Náš příběh

Jsme malá rodinná firma, která vyrábí designový nábytek z poctivého masivního dřeva a bytelného kovu. Stavíme na kvalitně odvedené práci a spokojenosti zákazníka. Za každým kusem našeho ručně vyráběného nábytku je kus poctivé práce. Věříme, že pokud zakoupíte některý z našich výrobků, stane se ozdobou Vaší domácnosti.

“Před téměř 30 lety založil můj děda menší rodinnou firmu zabývající se kovovýrobou a zámečnictvím. Už od dětství byl tento obor součástí mého života a bylo tedy zcela jasné, že v budoucnosti i mé kroky  povedou tímto směrem.

V současné době je výroba industriálního nábytku ze dřeva a oceli mou téměř denní náplní. K samotné výrobě jsem se dostal dosti netradičně, a to při stavbě našeho rodinného domu, kdy nabídka interiérového vybavení do domácnosti v obchodních centrech nebyla dostačující. Díky načerpaným zkušenostem jsem se rozhodl některé kusy nábytku vyrobit sám, a to tak, aby odpovídaly mé představě. Právě jídelní stůl s kovovým podnožím byl můj první výrobek, který dodnes odolává zatěžkávacím zkouškám v naší domácnosti.  Po dlouhých úvahách jsem se rozhodl své nadšení pro věc posunout dále, a založil jsem značku STEELDESIGN. Jejím prostřednictvím dnes plníme představy Vás, našich zákazníků.”

Tomáš, zakladatel STEELDESIGN

 

STEELDESIGN

Tomáš Rozman

Adresa: Mařákova 80/18, 783 36 Křelov – Břuchotín

Tel.: 777 199 134
Email: info@steeldesign.cz

 

IČ: 08844488
DIČ: CZ9103055742

Nejsem plátce DPH

Č. bankovního účtu: 1035080762/6100